REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Trzecie otwarte warsztaty dla przyszłych architektów – 12.07.2014

B-ARCHITEKTURA zaprasza wszystkie osoby marzące o studiach architektonicznych do udziału w czwartych warsztatach z rysunku architektonicznego, które odbędą się w dniu 12 lipca 2014 w godzinach 9.00-14.00 w Zgierzu na Placu Jana Kilińskiego przy fontannie. Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Architekt Barbara Andrzejczak, doktorantka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Politechniki Łódzkiej, na miejscu poprowadzi zajęcia wprowadzające w tajniki rysunku architektonicznego: perspektywę, kreskę, szraf. Uczestnicy podzieleni będą na dwie grupy: początkującą i zaawansowaną. Do grupy początkującej serdecznie zapraszamy wszystkich licealistów i starsze osoby zainteresowane studiami architektonicznymi. Do grupy zaawansowanej należeć będą kursanci B-ARCHITEKTURA, ale i również kursanci z innych szkół rysunku, których zapraszamy. Architekt prowadząca warsztaty skonsultuje dostarczone prace pod kątem egzaminu wstępnego z rysunku, udzieli wskazówek i odpowie na pytania dotyczące studiów.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o zgłaszanie udziału do dnia 10 lipca do godz. 18.00 na adres e-mailowy: [email protected] lub pod numerem telefonu komórkowego 505 430 560. 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Za najlepsze prace stworzone w grupie początkującej i zaawansowanej przewiduje się nagrody rzeczowe o łącznej wartości 300zł! 

Więcej informacji na stronie: www.kurs-rysowania.pl

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.