REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ucieknij z kulturą – 19-21.03.2011 (patronat medialny)

Organizatorzy akcji „UCIEKNIJ Z KULTURĄ” zapraszają do skorzystania z oferty dla wszystkich, którzy chcą przywitać wiosnę z kulturą. Od 19 do 21 marca 2011 r. odbędzie się kilka przedsięwzięć, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

W sobotę, 19 marca, już od rana będzie można poznać zagadnienia kultury ludowej razem z Zespołem Pieśni i Tańca „Boruta”. Później Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs przekaże zainteresowanym dobre praktyki związane z realizacją unijnych projektów młodzieżowych. Jeśli ktoś jest ciekaw, czy media manipulują opinią publiczną może udać się na warsztaty dziennikarskie, przygotowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG. W sobotnie popołudnie będzie można także pouczyć się języka hiszpańskiego w trakcie warsztatów szkoły językowej Language Station.

Przez cały weekend Muzeum Miasta Zgierza zaprasza na wystawę „Kruszówka” – darmowe wejście zapewnia hasło „Ucieknij z kulturą!”.
 
Na zakończenie chwila muzyczna w Miejskim Ośrodku Kultury w ramach ostatniego koncertu z cyklu „Burza MuZgów”.
 
W akcję „UCIEKNIJ Z KULTURĄ” włączyły się:
Centrum Kultury Dziecka, Szkoła Języków Obcych „Language Station”, Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu, Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza, Muzeum Miasta Zgierza, Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. T. Kotarbińskiego w Łodzi Filia w Zgierzu, Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG oraz Zespół Pieśni i Tańca „Boruta”.
 
Patronat medialny objęły portale EZG.INFO.PL oraz WirtualnyZgierz.pl
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają