REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ukradł dostawczego fiata i staranował kilka aut

Najpierw wypił alkohol, potem ukradł pojazd, a uciekając nim uderzył po kolei w trzy zaparkowane samochody i czwarty, który właśnie się przemieszczał. Tak właśnie spędzał sobotni wieczór 37 letni mieszkaniec Zgierza.

Dyżurny zgierskiej komendy 12 marca około godz. 22.30 został poinformowany o kradzieży fiata ducato zaparkowanego na ul. Powstańców Śląskich w Zgierzu. Sprawca wykorzystał fakt, że pojazd był otwarty, a w stacyjce znajdowały się klucze. Skradzionym ducato ruszył w podróż, ale długiej drogi nie przebył gdyż na ulicy osiedlowej pomiędzy ul. Łąkową i 3 – go Maja spowodował kolizję drogową uderzając w trzy zaparkowane tam pojazdy – opla, mazdę i toyotę.
 
Ignorując zupełnie fakt uszkodzenia pojazdów 37 latek ruszył dalej, gdzie następnie po przejechaniu kilkunastu metrów zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w stojącego tam fiata bravo, wewnątrz którego znajdował się kierowca. Siła uderzenia w ostatni samochód była na tyle duża, że pojazd przemieścił się i uderzył w zaparkowanego prawidłowo opla corsę. 37 latek po kolizji z fiatem bravo, wyskoczył ze skradzionego auta i zaczął uciekać ul. Łąkową w kierunku ul. Łódzkiej. Widząc to, kierowca fiata bravo natychmiast ruszył za nim w pościg. Już po chwili uciekający mężczyzna został zatrzymany i przekazany w ręce zgierskich policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało 2 promile. 37 letni „amator wrażeń” trafił do zgierskiego aresztu.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,