REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Uprawiał konopie pod Zgierzem

14 grudnia 2011 r. około  godz. 18:10 wspólny patrol policji i straży miejskiej z polecenia dyżurnego zgierskiej jednostki policji udał się na interwencję do Szczawina Koloni. Według  zgłoszenia 19-letni mężczyzna awanturował się ze swoim ojcem.

Na miejscu mundurowi zauważyli, że zgłaszający mężczyzna – ojciec miał rozcięte czoło. Po krótkiej rozmowie i ustaleniu faktów, funkcjonariusze zabrali pokrzywdzonego do radiowozu i razem z nim udali się jego domu. Gdy radiowóz podjechał pod budynek, z okna wyskoczył syn pokrzywdzonego i podjął ucieczkę w stronę zarośli. Po krótkim pościgu krewki 19-latek został zatrzymany. Był tak agresywny, że policjanci musieli użyć wobec niego chwytów obezwładniających i kajdanek. Na łóżku 19-latka interweniujący funkcjonariusze zauważyli torebkę z marihuaną. Wezwano na miejsce kryminalnych, którzy podczas przeszukania domu ujawnili akcesoria służące do uprawy narkotyków. Całość znaleziska została zabezpieczona. Zatrzymanego amatora marguany przewieziono do zgierskiej jednostki i osadzono w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut uprawy środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,