REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Uroczysta obietnica

Ślubowanie to obietnica, dlatego w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie pierwszych klas Zespołu Szkół nr 1 im. J. S. Cezaka w Zgierzu uroczyście ślubowali na sztandar szkoły:

„My uczniowie klas pierwszych, przyjmowani do społeczności szkolnej, ślubujemy, iż uczynimy wszystko, by czerpać z bogatej tradycji tej szkoły, bogactwo to pomnażać i rozwijać.

Ślubujemy wytrwale pracować i pogłębiać zasób swojej wiedzy, być sumiennym w pracy dla społeczności szkolnej, być koleżeńskim i ofiarnym, kierować się zasadą lojalności wobec prawdy i prawa.

Ślubujemy uroczyście, owych zasad przestrzegać, jako własne ustawić, z całą starannością ich bronić, by dla potomnych je zachować.”

Chciałem wam pogratulować wyboru szkoły, gdyż trafiliście do fantastycznej placówki, w której budowane są przyszłe kariery zawodowe – mówił Starosta Zgierski Krzysztof Kozanecki do zebranych uczniów. – Korzystając z okazji, że dzisiaj jest święto nauczycieli i pracowników oświaty, pragnę wszystkim podziękować za to, co robicie każdego dnia, jak opiekujecie się uczniami, jak ich kształcicie. Następnie na ręce dyrektor Liliany Lipińskiej starosta złożył kwiaty, jako symboliczne podziękowanie dla wszystkich, których święto obchodzone jest 14 października. 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.