REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Urząd remontuje się małymi krokami

Systematycznie, aczkolwiek małymi krokami postępują remonty w budynku będącym siedzibą Urzędu Miasta Zgierza na pl. Jana Pawła II 16. Obecnie trwa remont korytarza II piętra.

Miasto podpisało w grudniu 2010 r. umowę z firmą remontowo-budowlaną ze Zgierza, która została wyłoniona w wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego. Wybrany wykonawca zaproponował najkorzystniejszą cenę spośród 8 oferentów. Umowa obejmująca robociznę opiewa na kwotę około 22 tys. zł. Materiały – m.in. drzwi i płytki podłogowe UMZ kupił już wcześniej za kwotę 65 tys. zł mówi Dorota Jankiewicz, rzecznik prasowy zgierskiego magistratu. – W tej kwocie znajdują się również płytki na wyłożenie schodów na całej klatce schodowej urzędu. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy ten remont będzie wykonywany

W ramach prac prowadzonych na drugim piętrze wymienione zostały wszystkie drzwi, a obecnie trwa kładzenie płytek ceramicznych antypoślizgowych. Zerwane zostały stare posadzki PCV oraz listwy podłogowe.  
 
Przypomnijmy, że ostatni remont Urzędu Miasta miał miejsce w 2007 r. i obejmował malowanie pokoi na I piętrze oraz kładzenie płytek podłogowych na korytarzu.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają