REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

V Memoriał im. Macieja Kozłowskiego – 30.11.2014

Setka małych zawodników z całego regionu łódzkiego powalczy o trofea w piątym już memoriale w halowej piłce nożnej dziesięciolatków im. Macieja Kozłowskiego. Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 30 listopada w hali MOSiR (ul. Wschodnia 2) w Zgierzu. W tegorocznych rozgrywkach wezmą udział między innymi zawodnicy LKS Rosanów, KS Zjednoczeni Stryków, GLKS Andrespolia, UKS Bzura Ozorków, KS Pelikan Łowicz, KS Kutno, ZKS Włókniarz Zgierz, Oranje Sport Konin oraz MKP Boruta Zgierz.
 
Program imprezy:
8.30 – uroczyste rozpoczęcie Memoriału
8.40 – 13.15 – mecze fazy grupowej
Od 13.30 – mecze o miejsca
15.15 – mecz finałowy
15.30 – uroczyste zakończenie Memoriału, wręczenie nagród
 
Patronat: Prezydent Miasta Zgierza
 
Organizatorzy: Urząd Miasta Zgierza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu oraz MKP Boruta Zgierz
 
Maciej Kozłowski – patron memoriału – szerszej publiczności znany ze znakomitych aktorskich kreacji w filmach takich jak: "Kingsajz", "Mów mi Rockefeller", "Kiler", czy "M jak Miłość", w swoim rodzinnym Zgierzu dał się poznać także jako sportowiec, fan i propagator futbolu. W wieku 16 lat zadebiutował w trzecioligowej Borucie Zgierz, z którą rozegrał około stu meczów. Już jako gwiazda był jednym z piłkarzy Reprezentacji Artystów Polskich (pod wodzą Olafa Lubaszenki). Zawsze podkreślał, że piłce w życiu wiele zawdzięcza. Po jego śmierci zgierskie środowiska sportowe postanowiły uczcić pamięć Macieja Kozłowskiego, nadając jego imię memoriałowi w halowej piłce nożnej dla młodych zawodników, organizowanemu przez MKP Boruta i MOSIR Zgierz.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.