REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W poniedziałek zablokowana trasa do Kutna, we wtorek droga krajowa nr 1

 W porannym wypadku poszkodowany został motocyklista. Około godz. 7.20 w Zgierzu na ul. Łódzkiej doszło do zderzenia pojazdu osobowego z motocyklem. Samochody jadące ul. Łódzką w stronę Łodzi zatrzymały się na wysokości ul. Rudnickiej by umożliwić wyjazd z tej ulicy kierującej VW touareg i włączenie się do ruchu. W tym czasie kierujący motocyklem marki Yamaha zaczął nieprawidłowo omijać zatrzymane pojazdy i doprowadził do czołowego zderzenia z VW touaregiem, który znajdował się już na prawym pasie jezdni.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierujący motocyklem 53-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego w postaci złamania nogi i ręki. Kierująca pojazdem marki VW Touareg była trzeźwa. Od motocyklisty pobrano krew do badań. Utrudnienia w ruchu trwały dwie godziny. W tym czasie ruch odbywał się wahadłowo. Jest to kolejny wypadek z czarnej serii na zgierskich drogach. Zła passa trwa od wczoraj, kiedy to jednego dnia 4 osoby trafiły do szpitala. 

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak