Kolejny remis Włókniarza

WOY Bukowiec Opoczyński – Włókniarz Zgierz 3:3 (1:2)

Bramki uzyskali: Marek Wiosna – 2 (4 i 20 min.), Maciej Skwirowski – 1 (w 50 min.)

Włókniarz: Siudak – Ostrowski, Saganowski, Gławęda, Kluge (85, Krenc) – Sobczak, Bartoszewski (46, Czerepiński), Malarczyk, Wiosna (91, Bajon) – Bernat (13, Skwirowski), Gajewski (50, Krenc)

W 20 minucie spotkania piłkarze Włókniarza, po dwóch pięknych bramkach Marka Wisony prowadzili już 2:0. Niestety w 30 minucie sędzia z boiska wyprosił Bartosza Kluge, który w ciągu pół godziny zobaczył dwie żółte kartki. Pięć minut później gospodarzom udało się uzyskać kontaktoweą bramkę. Jednak, kiedy w 50 minucie Maciej Skirowski, po akcji z markiem Wiosną i Michałem Sobczakiem umieścił piłkę w siatce gospodarzy po raz trzeci wydawało się, że "włókniarze" nie dadzą wydrzeć sobie zwycięstwa. Niestety najpierw 70 minucie, a potem w 82 minucie spotkania Woy, po rzutach rożnych uzyskał dwa gole i uratował punkt.