REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W sobotę do 21 stopni, w niedzielę upalnie

Koniec lata zbliża się nieuchronnie. Z tego powodu już w najbliższy weekend odbędzie się w Zgierzu impreza kończąca letni sezon. Jak przestawia się prognoza pogody na dwa ostanie dni tygodnia?

Sobota 10.09.2011 – Zachmurzenie małe do umiarkowanego z przewagą chmur piętra wysokiego. Opadów raczej nie należy się spodziewać. Temperatura maksymalna do 21 stopni, wiatr słaby z południa.

Noc z soboty na niedzielę, w przeciwieństwie do ostatnich z jakimi mieliśmy do czynienia, będzie ciepła. W najchłodniejszym momencie na termometrach w Zgierzu ujrzymy 14 stopni Celsjusza.

Niedziela 11.09.2011 – Upalnie jak na wrzesień – temperatura w Zgierzu może dojść nawet do 27-28 stopni. Późnym wieczorem nad region najprawdopodobniej nadciągnie front atmosferyczny. Co to oznacza? Deszcz i burze, które mogą być wydajne elektrycznie i nieść spory opad deszczu, a nawet gradu. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,