REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W wakacje zwiedzali komendę od kuchni

25 lipca 2011 r. w ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2011” zgierską jednostkę odwiedziły dzieci z półkolonii organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 11 w Zgierzu. 26 osobowa grupa półkolonistów zwiedziła „policję od wewnątrz”, a na koniec dzieci wysłuchały pogadanki na temat jak bezpiecznie spędzać czas w domu, szkole, na podwórku. Na pamiątkę spotkania z mundurowymi dzieci otrzymały elementy odblaskowe, książeczki o bezpieczeństwie podczas wakacji i plany lekcji.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak dobrać krzesła do restauracji?

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to ogromne wyzwanie, w którym każdy detal ma ogromny wpływ na końcowy sukces całego przedsięwzięcia. Choć wielu właścicieli skupia się głównie