REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wieczór Wigilijny z Krzysztofem Cwynarem – 20.12.2011

Dyrektor Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Bolesława Prusa w Zgierzu zaprasza  na Wieczór Wigilijny z Krzysztofem Cwynarem i Studiem Integracji. Sptkanie odbędzie się we wtorek 20 grudnia 2011 r. o godz. 17:00 w czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Łódzkiej 5 w Zgierzu.

Krzysztof Cwynar (ur. 1942 r.)  to znany piosenkarz i kompozytor, a obecnie również działacz społeczny. W swojej karierze muzycznej wielokrotnie występował na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu czy Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Jako kompozytor współpracował z Anną German, Ireną Santor, Krystyną Giżowską, Anną Pietrzak, Wandą Polańską, Jerzym Połomskim, Ewą Śnieżanką, Elżbietą Poniatowską, Edwardem Hulewiczem, Zofią i Zbigniewem Framerami i Michajem Burano. Obecnie mieszka w Łodzi.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają