REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

WirtualnyZgierz.pl zgarnął Kameleona!

Miło nam poinformować, że nasz portal informacyjny został nagrodzony podczas tegorocznej Gali Kameleona, jaka odbyła się w piątek 8 kwietnia 2011 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu. WirtulalnyZgierz.pl otrzymał statuetkę w kategorii "Media".  
 
To już siódma Gala Kameleona, podczas której wręczono Statuetki Kameleona i wyróżnienia osobom, instytucjom i firmom wspierającym rozwój kultury w naszym regionie w 2010 r. Zostały one przyznane w dniu 18 marca 2011 r. przez Kapitułę Kameleona w składzie: Agata Drewnicz-Kaczmarek, Grzegorz Leśniewicz, Małgorzata Markowska, ks. Marcin Undas, Arkadiusz Walczak, Jadwiga Wlaźlińska. Wyniki obrad kapituły pozostały utajnione do czasu samej gali. 
 
Oprócz naszego portalu do nagrody nominowały były również takie tytuły jak: Ilustrowany Tygodnik Zgierski, Lokalny Punkt Informacyjny Eurodesk Polska, EZG.INFO.PL, MiastoDzieci.pl, Czasdzieci.pl, Miasto.zgierz.pl, Telewizja Polska Oddział w Łodzi, Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Centrum, Radio Łódź, Dziennik Łódzki.
 
W imieniu portalu WirtualyZgierz.pl nagrodę przyjął Piotr Majewski, założyciel i twórca serwisu. Odbierając statuetkę Kameleona z rąk wiceprezydent Bogumiły Kapusty oraz wiceprezydenta Grzegorza Leśniewicza, podziękował wszystkim osobom współpracującym i tworzącym strony za pomoc w redakcji serwisu, swojej narzeczonej za wsparcie, a także wszystkim czytelnikom oraz mieszkańcom, którzy sygnalizują problemy miasta. – To dzięki Państwu możemy pisać o tym co dobrego i co złego dzieje się w mieście i miejmy nadzieję, że o tym pierwszym będziemy mogli mówić więcej – powiedział Piotr Majewski
 
W kategorii "Media" oprócz statuetki przyznano również:
  • dwa  wyróżnienia dla  – serwisu  informacyjnego  EZG.INFO.pl – odebrała Justyna Zielińska, redaktor naczelna oraz portalu Miastodzieci.pl – odebrała Anna Perlińska, redaktor naczelna.
 
W kategorii "Działalność na Rzecz Społeczności Lokalnej" przyznano:
  • dwa wyróżnienia dla dr kanonika Andrzeja  Blewińskiego i Dariusza Zawadzkiego, ratownika medycznego. 
  • statuetkę dla Domu Dziennego Pobytu – odebrała Katarzyna Kapusta.
 
W kategorii "Sponsor" przyznano :
  • dwa wyróżnienia dla Wydawnictwa Family Cup – odebrał Janusz Leszczyc-Zielonacki oraz Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi,
  • statuetkę dla Katarzyny Galant-Matusiak Bestseller Retail Poland.
 
W kategorii Szczególne Osiągnięcia Artystyczne przyznano:
  • wyróżnienie dla  –  Krzysztofa Kociszewskiego
  • statuetkę dla  – Filipa Garbacza.
 
Galę uświetnił występ zespołów wokalnych „Sposób na Nudę” , „Sposobik na Nudę” z Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu,  Zespołu „Cantabile” działającego przy Gimnazjum Nr 1 w Zgierzu i występ akordeonisty Eliota Bekera i skrzypaczki Justyny Lichwały z ZSO im. Stanisława Staszica w Zgierzu oraz duetu gitarowego z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Zgierzu w składzie Adrian Latosiewicz i Jędrzej Zieleń – uczniów Krzysztofa Kociszewskiego.
 
Na Galę przybyli również: poseł Artur Dunin, poseł Agnieszka Hanajczyk, poseł Marek Matuszewski
 
Atrakcji podczas spotkania przysporzyły chwile braki prądu, przez co gala rozpoczęła się z lekkim opóźnieniem. Nie wpłynęło to jednak w żadnym stopniu na jakość i odbiór występów. Ciekawostką jest fakt, że przez chwilę w rolę fotoreportera portalu WirutalnyZgierz.pl wcielił się poseł Artur Dunin.
 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają