REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Włókniarz awansował do IV Ligii

 

 Zgierski Klub Sportowy Włókniarz pokonał w środę (2.06.2010 r.) na meczu wyjazdowym Włókniarza Pabianice 4:2 i w ten sposób wywalczył sobie awans do IV Ligii. Bez wątpienia spotkanie lepiej rozgrywali zgierzanie, choć przeciwnicy dwukrotnie stanowili zagrożenie wokół bramki.  
 
Podopieczni Krzysztofa Bulińskiego mogli więc odetchnąć i pozwolili sobie na rozluźnienie w meczu (05.06.2010 r.) z PTC Pabianice, co niestety poskutkowało przegraną 2:3. Nie zdołali też pokonać  sokołów Aleksandrowa Łódzkiego, a mecz zakończył się bez bramek. Ale i tak bez względu na wynik spotkania z TUR Ozorków nic nie jest w stanie odebrać Włókniarzowi awansu do IV-ligowych rozgrywek.  
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.