REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wracają Dżempry

Pierwszy wieczór kabaretowy Teatru Orfa pt. "Dżempry, Dziewice i Teoria Dowcipu Bukaszki" grany kilkakrotnie w Zgierzu wzbudził zainteresowanie wielu widzów. Po kilku miesiącach przerwy spektakl znów będzie można zobaczyć w sali teatralnej MOK. I to już w pierwszy weekend lutego!

Śmierć Artura Mikulskiego – wieloletniego członka Teatru Orfa – zmusiła zespół do zastanowienia się nad dalszą działalnością. Wiedząc, ze Artur nigdy nie chciałby, by Orfa przestała istnieć, postanowienie było jedno: gramy dalej! Wprowadzone zostały niebędne zmiany i oprócz decyzji o powrocie pierwszego kabaretu, Orfa przygotowuje kolejny. Na premierę zapraszamy 26 lutego.  Jego tytuł jest również bardzo zagadkowy: "Dżdżownica jest spiczasta, czyli bałwan większy od tatusia".

Wszystkich, którzy nie widzieli Orfy w akcjach kabaretowych zapraszamy na "Dżempry…", 5 lutego, o godz. 19.00 do sali teatralnej MOK. Bilet wstępu: 10 zł. W cenie: ogromna dawka dobrego humoru, popisy taneczne, wokalne, coś z klasyki i coś współczesnego, a dla jeszcze lepszego trawienia Orfa stawia lampkę wina! Któż mogłby opuścić takie wydarzenie?

Inne

Ciekawe artykuły