REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspieramy Pawła Rogalińskiego

Paweł Rogaliński. Dziennikarz, bloger, pochodzi z Łodzi. Choć ma dopiero 24 lata jego prace zostały dostrzeżone i docenione przez instytucje europejskie: Komisję Europejską, Parlament Europejski, a w Polsce przez Fundację im. Roberta Schumana. W 2010 r. zyskał tytuł blogera roku.

Obecnie Paweł walczy o staż w Brukseli w konkursie Europejskiej Partii Ludowej (EPL). Uczestnicy za zadanie mieli napisać esej na temat planowanego budżetu unii europejskiej (pt. „Na co wydać unijne pieniądze?”). Praca Pawła znalazła się w ścisłym finale. Nasz ziomek, aby wygrać potrzebuje głosów. 

Wszyscy moi konkurenci mają potężne wsparcie lokalnych i regionalnych mediów. Liczę na wsparcie mediów z moich rodzinnych stron. Obecnie jestem na pierwszym lub drugim miejscu w zależności od godziny, bo wraz z moim głównym konkurentem idziemy "łeb w łeb" – mówi Paweł
 
Aby oddać głoś na pracę Rogalińskiego, wystarczą tylko dwa kliknięcia myszką na http://apps.facebook.com/konkurs_epl/. Tam też można zapoznać się z pracą łódzkiego blogera. Głosowanie trwa do 7 grudnia do północy (początkowo zaplanowano je do 5 grudnia, ale termin wydłużono).
– Doceniam i dziękuję za każdy głos oddany na mnie. Zachęcam również do wklejania informacji o konkursie bezpośrednio na tablicy na facebooku – mówi Paweł Rogaliński
Zapraszamy również na blog www.rogalinski.com.pl
 

Inne

Ciekawe artykuły