REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspólna akcja – Pieszy w ruchu drogowym

Straż Miejska w Zgierzu wspólnie z Sekcją Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu prowadzą aktualnie działania prewencyjne, mające na celu eliminowanie wykroczeń popełnianych przez pieszych w ruchu drogowym.

Wspólne patrole egzekwowują przepisy porządkowe dotyczące ruchu pieszych na drogach. Mundurowi będą pojawiać się sukcesywnie na terenie Zgierza, w miejscach gdzie dochodzi do największej ilości zdarzeń drogowych z udziałem pieszych, w tym np. ul. Długiej i Gałczyńskiego. 

Apelujemy zatem do pieszych o rozwagę, aby uniknąć mandatu, a przede wszystkim aby zachować rozwagę i zadbać o swoje bezpieczeństwo.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a