REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspólna konferencja prasowa PD i PO

W poniedziałek (15.11.2010 r.) miała miejsce wspólna konferencja prasowa Partii Demokratycznej i Platformy Obywatelskiej w Zgierzu. Podczas spotkania przewodnicząca Partii Demokratycznej Brygida Kuźniak odwiedziła Zgierz, aby przekazać wyrazy poparcia demokratów.pl dla Posła Artura Dunina (PO) kandydującego na Urząd Prezydenta Miasta Zgierz.

Brygida Kuźniak powiedziała m.in. Artur Dunin gwarantuje dla Zgierza sensowne i skuteczne pozyskiwanie środków unijnych. Jest niezwykle ważne, żeby takie miasteczko, jak Zgierz aplikowało ośrodki unijne we współpracy z metropolią, jaką jest Łódź, a nie w konkurencji do niej. W przeciwnym razie Łódź jak odkurzacz wessie i zabierze pomoc unijną dla siebie. A tymczasem trzeba to robić wspólnie, żeby dbać o wszystkie miasta.

Przewodnicząca zażartowała również, że dzisiejszy Zgierz jest znany przede wszystkim z „przygód jeża”, a jeżeli prezydentem zostanie Dunin, to może być znany ze wzorcowego pozyskiwania środków unijnych miasteczka (Zgierz) współpracującego z metropolią (Łódź).

 

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego

KONCERT SARIUS

Data wydarzenia:15.04.2023, godz. 18:00Organizator:Miejski Ośrodek Kultury (MOK) w ZgierzuMiejsce wydarzenia:„Stary Młyn” – ul. Długa 41a (sala widowiskowa)Z koncertem w Zgierzu wystąpi SARIUS – Facebook wydarzenia