REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspólna konferencja prasowa PD i PO

W poniedziałek (15.11.2010 r.) miała miejsce wspólna konferencja prasowa Partii Demokratycznej i Platformy Obywatelskiej w Zgierzu. Podczas spotkania przewodnicząca Partii Demokratycznej Brygida Kuźniak odwiedziła Zgierz, aby przekazać wyrazy poparcia demokratów.pl dla Posła Artura Dunina (PO) kandydującego na Urząd Prezydenta Miasta Zgierz.

Brygida Kuźniak powiedziała m.in. Artur Dunin gwarantuje dla Zgierza sensowne i skuteczne pozyskiwanie środków unijnych. Jest niezwykle ważne, żeby takie miasteczko, jak Zgierz aplikowało ośrodki unijne we współpracy z metropolią, jaką jest Łódź, a nie w konkurencji do niej. W przeciwnym razie Łódź jak odkurzacz wessie i zabierze pomoc unijną dla siebie. A tymczasem trzeba to robić wspólnie, żeby dbać o wszystkie miasta.

Przewodnicząca zażartowała również, że dzisiejszy Zgierz jest znany przede wszystkim z „przygód jeża”, a jeżeli prezydentem zostanie Dunin, to może być znany ze wzorcowego pozyskiwania środków unijnych miasteczka (Zgierz) współpracującego z metropolią (Łódź).

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają