REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wspólne kolędowanie ze zgierskimi Gwiazdami – 16.12.2011

Komitet "Przyjaciele Wesołej Gromady” zaprasza na drugą odsłonę kolędowania ze zgierskimi gwiazdami. W tym roku odbędzie się ona w Sali Teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu 16 grudnia 2011 r. o godz. 18:00. Wstęp na imprezę gwarantuje zakupienie Cegiełki Wstępu w cenie 5 zł. Pieniądze te przeznaczone będą pomoc dzieciom ześ świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 1. Dodatkowo podczas spotkania można będzie kupić ciacho i napić się pysznej herbatki. 

Przed rozpoczęciem, jak i w trakcie spotkania odbywać się będzie kiermasz. Na nim kupić będzie można m.in. zdeupażoane przedmioty przed zgierzan, ale również przez dzieciaków ze Świetlicy. To świetny prezent na święta!
Zebrane środki trafią do dzieci. 
 
Obecnie organizatorzy szukają solistów, duetów oraz zespołów, które chciałby zaprezentować mieszkańcom miasta, dwie-trzy kolędy w swoim wykonaniu.
 
Jeśli reprezentujesz taki zespół, zgłoś się do Kuby Pyrzanowskiego pod adresem [email protected]
 
Komitet "Przyjaciele Wesołej Gromady" to grupa młodych ludzi, mieszkańców Zgierza, którzy postanowili pomóc podopiecznym Świetlicy działającej przy SP1 w Zgierzu i doposażyć ich świetlicę w najpotrzebniejsze materiały. Komitet powstał w sierpniu 2011 roku i działa na mocy decyzji Prezydenta Miasta Zgierza.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a