REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Koncert zespołu Citizen – 26.11.2011

Komitet "Przyjaciele Wesołej Gromady" zaprasza na charytatywny koncert zespołu Citizen do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu 26 listopada 2011 r. o godz. 20:30. Do wejścia na koncert będzie upoważniała cegiełka wstępu w cenie 5 zł. Pieniądze zebrane na koncercie przeznaczone będa na zakup materiałów dla dzieci ze świetlicy przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zgierzu. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

Komitet "Przyjaciele Wesołej Gromady" to grupa młodych ludzi, mieszkańców Zgierza, którzy postanowili pomóc podopiecznym Świetlicy działającej przy SP1 w Zgierzu i doposażyć ich świetlicę w najpotrzebniejsze materiały. Komitet powstał w sierpniu 2011 roku i działa na mocy decyzji Prezydenta Miasta Zgierza.

W tej świetlicy (jak w wielu) brakuje takich  podstawowych przedmiotów, jak kredki, mazaki czy farby i właśnie dlatego postanowiliśmy im pomóczbieramy środki na ich zakup. W sumie to nic wielkiego, ale dla dzieciaków to będzie COŚ – mówi Jakub Pyrzanowski, koordynator zbiórki.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają