REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wulgaryzmy w Mieście Tkaczy

 W niedzielę 26.09.2010 r. nastąpi huczne otwarcie Parku Kulturowego Miasta Tkaczy. W granicach ulic Narutowicza i Dąbrowskiego odbędzie się ważna impreza. Będzie część oficjalna oraz rozrywkowa. Wystąpią m.in. Łzy. Przyjadą ważni goście, przybędą sponsorzy oraz przedstawiciele władz miasta. Czy do tego czasu znikną wulgaryzmy na ogrodzeniu ul. Narutowicza?

Apelujemy: Jeśli widzisz, że ktoś na Twoich oczach maluje sprayem pseudograffiti nie bądź obojętny. Reaguj. Poinformuj straż miejską lub policję. To przede wszystkim od Ciebie zależy bezpieczeństwo i estetyka na ulicach naszego miasta. Bez Twojej pomocy nie uda się złapać sprawców. Informacje strażników miejskich potwierdzają, że do większości oszpeceń budynków dochodzi w biały dzień przy biernym zachowaniu przechodniów. 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.