REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

"Wyglądam, więc jestem. Nie wyglądam – nie ma mnie" – 11.04.2014

Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza po raz kolejny przystąpi do debaty na trudny temat. Tym razem młodzież chce rozmawiać o wyglądzie. "Wyglądam, więc jestem. Nie wyglądam – nie ma mnie" to tytuł debaty, która odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Zgierza. Podczas debaty odbędą się prezentacje trzech grup stanowiące podstawę do dyskusji. Te trzy grupy to: tatuażowo- piercingowa, strojowo – modowa i sportowo – fitnessowa. Ekspertką będzie stylistka i wizażystka Izabela Adamusik (http://www.wizazlodz.pl/) Uczestnikami i uczestniczkami są uczniowie zgierskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wstęp na debatę jest bezpłatny. 

Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza debatowała już o legalizacji marihuany, edukacji seksualnej, słuszności prezydencji Polski w Unii Europejskiej czy o Facebooku.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.