REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyleciał przez szybę cinqucento

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło w piątek 8 kwietnia około 15.50 w Zgierzu w rejonie skrzyżowania ul. Rembowskiego i 1-go Maja. Kierujący fiatem cinqucento jadąc ul. Rembowskiego z kierunku Mielczarskiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo ul. 1-go Maja z kierunku ul. Długiej pojazdowi vw bora.

Siła uderzenia była na tyle duża, że winny kolizji 20-letni kierowca cinqucento wyleciał przez przednią szybę i doznał obrażeń ciała. Następnie został przewieziony do zgierskiego szitala. Kierowca vw bora miał więcej szczęścia. Przed obrażeniami uchroniła go poduszka powietrzna. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jaki kabel antenowy wybrać do TV naziemnej?

W dobie sygnału cyfrowego DVB-T2 jakość kabla koncentrycznego ma decydujące znaczenie dla stabilności obrazu i braku uciążliwych zakłóceń. Często to właśnie niewłaściwy przewód jest przyczyną