REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego Kameleon – znane zwierzę w Zgierzu

Przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiego konkursu plastycznego: „Kameleon – znane zwierzę w Zgierzu.”„Młodych Bajanie przez Śpiew i Malowanie” w ramach Zgierskiego Festiwalu Sztuk Wszelakich Kameleon ‘2010
  
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu i Stowarzyszenie Kameleon informują, że jury w składzie: Michał Arkusiński i Joanna Sujecka spośród 541 nadesłanych prac plastycznych, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:
 
w kategorii wiekowej 6 – 9 lat
 
I nagroda:     
Wiktoria Kościańska – Pałac Młodzieży w Szczecinie
II nagroda:
Piotr Tomczak – Szkoła Podstawowa nr 3 w Zgierzu                        
III nagroda:
Anna Michalak – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji 
wyróżnienia:
Piotr Szulc – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku                           
Julia Kwiatkowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
Julia Stupka – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku                                    
Piotr Konieczny – Przedszkole Samorządowe w Rajbrocie                          
 
w kategorii wiekowej 10 – 12 lat
 
I nagroda:     
Wojtek Filipiak – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi, Pracowania Plastyczna „Kolor” 
II nagroda:
Michał Mazurkiewicz – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji          
III nagroda:
Sonia Jureczko – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku                   
wyróżnienia:
Martyna Klik – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu
Angelika Wicińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Zgierzu                             
Ola Wielopolska – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji      
wyróżnienie specjalne:
Marta Kępczyńska – SOSW nr 6 dla Dzieci Słabo Widzących i Niewidomych w Łodzi
 
w kategorii wiekowej 13 – 15 lat
 
I nagroda:     
Magdalena Stefaniak – Gimnazjum nr 1 w Zgierzu                                     
II nagroda:
Adrianna Rauhut – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji    
III nagroda:
Małgorzata Mickiewicz – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji       
wyróżnienia:
Martyna Ziółkowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
Weronika Borawska – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji          
Roksana Borowiecka – Gimnazjum nr 2 w Koluszkach                                           
Natalia Bajerska – Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Grabowie                        
 
w kategorii wiekowej 16 – 20 lat
 
I nagroda:     
Damian Sołtykiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim         
II nagroda:
Łukasz Poświata – Kwidzyńskie Centrum Kultury                                       
III nagroda:
Lidia Szadkowska – Pałac Młodzieży w Szczecinie – Pomorskie Centrum Edukacji
wyróżnienia:
Magdalena Palińska – zgłoszenie indywidualne
Joanna Dzida – Młodzieżowy Dom Kultury „Iskra” w Pile                             
Małgorzata Sobczak  Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu      
 
 
Udział w warsztatach (18.10.2010. od godz. 15:00) potwierdziło 11 laureatów wraz z opiekunami (zaznaczeni na czerwono)

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub