REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

XI Mistrzostwa Polski Oldboy Futsal

W weekend (19-20.02.2011 r.) w hali zgierskiego MOSiR odbywają się futsalowe Mistrzostwa Polski oldbojów organizowane przez KS Boruta Auto-Mark Zgierz. Do zawodów zgłosiło się dziesięć ekip, a honoru Zgierza bronić będą gracze Boruty Zgierz.

Zgierscy oldboje trafili do grupy "A" i rywalizować będą z drużynami Klatu Cedepe Łódź, Rowibau Gliwice, Rekordem Bielsko – Biała oraz Hurtapem Łęczyca. W grupie "B" o prawo gry w półfinałach walczyć będą z kolei Oldboys Olsztyn, Anwil Włocławek, Mieszko Gniezno, Grembach Łódź oraz Mitsubishi Zabrze. Początek spotkań grupowych zaplanowano odpowiednio na godzinę 8:00 (grupa "A") oraz na godzinę 15:00 (grupa "B").

W sobotę o godzinie 14:40 odbędzie się uroczyste otwarcie mistrzostw. Z kolei na niedzielę przewidziano gry półfinałowe (godz. 10:00) oraz mecze o trzecie (godz. 12:30) miejsce. Wielki finał rozpocznie się o godzinie 14:15. 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają