REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

XVI Słodkobłękity – 24-25.09.2010

Zgierskie Spotkania Małych Teatrów "Słodkobłękity" odbędą się w tym roku po raz szesnasty. Jest to ogólnopolski festiwal kierowany do przedstawicieli niezależnego nurtu teatralnego. Na zgłoszenia czekamy do końca sierpnia. W pierwszym tygodniu września podamy listę zakwalifikowanych zespołów.

Podczas Słodkobłękitów spektakle będą oceniane przez profesjonalne Jury, który przyzna nagrody finansowe. Oprócz spektakli konkursowych zorganizujemy kilka wydarzeń towarzyszących (spektakle, koncerty).

Impreza odbędzie się w dniach 24-25 września 2010 r., na dwóch scenach Miejskiego Ośrodka Kultury (nowo wyremontowana sala teatralna i jedyna w swoim rodzaju scena na strychu).

Organizatorzy imprezy i Kierownik Artystyczny festiwalu, Marian Glinkowski  proponują zespołom zgłaszającym się do konkursu, przygotowanie dodatkowej, krótkiej etiudy teatralnej. 
 
Chcą w ten sposób zaprosić teatry do uczczenia pamięci dotychczasowego Kierownika Organizacyjnego, Artura Mikulskiego (zmarł 11 lipca).

Inne

Ciekawe artykuły

Nowoczesne tramwaje niskopodłogowe linii 6

Dobre wiadomości dla podróżujących tramwajem linii 6! W weekendy, całość obsługi pasażerów jest realizowana przez nowoczesne tramwaje niskopodłogowe.Wkrótce najstarsze tramwaje będą po kolei wycofywane z

Dlaczego warto kupować markową odzież?

Mianem markowej odzieży określamy zazwyczaj ubrania produkowane przez sprawdzonych producentów, ceniących sobie wysoką jakość, ekologię i prawa pracownicze. Na rynku tego typu produkty wyróżniają się

Zna historię na poziomie olimpijskim

Leon Kaszuba uczeń Szkoły Podstawowej w Rąbieniu został laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Juniorów, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Historyczne. Mieszkaniec powiatu zgierskiego wykazał się bogatą wiedzą