REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Z cyklu „Spotkania z poezją” – relacja z wieczoru poetyckiego Renaty Lisik

„Nigdy (…) nie zapomnę” – pod takim tytułem w Bibliotece Głównej odbył się wieczór poetycki Renaty Lisik. Pani Renata Lisik jest zgierzanką. Jak sama mówi, Jej pisanie rozpoczęło się po przeczytaniu pewnego wiersza, którego autora nie pamięta. Pisze o wszystkim – o sobie, o uczuciach, o problemach. Pisze dla… ludzi. Gościem Pani Renaty była Magdalena Smardzewska, również poetka, która podczas spotkania zaprezentowała swoją twórczość. A ponieważ Pani Renata Lisik „nie przepada” za recytacją własnych wierszy, jej poezję interpretowały bibliotekarki – Agnieszka Lewandowska i Anna Grzelak. W jesiennej scenografii, liryczne, nastrojowe, sentymentalne wiersze, bardzo przypadły do gustu przybyłym miłośnikom poezji.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.