REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zakończenie lata ze smakiem

Przed miłośnikami kulinariów i smaków świata, którzy mieszkają w Zgierzu pojawia się ostatnia w tym sezonie szansa odwiedzenia, w ciągu jednego zaledwie weekendu, co najmniej czterech kontynentów. 16 września w Parku Miejskim odbędzie się pełen atrakcji piknik, którego uczestników karmić będą food trucki.


16 i 17 września (sobota i niedziela) Zgierz stanie się kulinarną  mekką. Odbędzie tu niecodzienny piknik ZAKOŃCENIE LATA, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków – pojazdów przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków. Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00. 

Mieszkańców Zgierza będzie karmić wszystko to co porusza się na kołach. Każdy z pojazdów serwuje oryginalne potrawy: od tradycyjnych dań kuchnii polskiej, poprzez przepyszne makarony, aż po autentyczne burgery! Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Strefę foof trucków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. 

Zlot odbędzie się w Parku Miejskim im. T. Kościuszki przy ul. Piątkowskiej.

Podczas Zakończenia Lata odbędzie się między innymi koncert Natalii Szroeder oraz poprzedzający go konkurs jej piosenek! Tegoroczne Zakończenie Lata to także turniej Strongmanów. Czeka na Was również koncert artystów Teatru Muzycznego!

Szczegółowy plan imprezy tutaj http://www.miasto.zgierz.pl/pl/content/zako%C5%84czenie-lata-2017 

Odwiedzą Was m. in.:

Quchnia M – Food Truck – świetne makarony od szefa kuchni!

Burger MEN – świetne burger 100% wołowiny!

Krucjata Smakiem – przepyszne dania kuchni polskiej!

Bangkok – lody tajskie – lody przygotowywane na Waszych oczach!

Food Machine – ekstra hot dogi!

Turbo Zapiexy – zapiekanki 50 centymetrów!

Burgerszał Foodtruck – grillowana pierś, zakręcony ziemniak i nie tylko!

KONKURS!!!

Do wygrania VOUCHERY na pyszne jedzenie (dowolne danie ze wskazanego food trucka). Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila ze swoim nazwiskiem na adres [email protected]

 

 

 

Inne

Ciekawe artykuły