REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zakończono kolejne inwestycje w gminie

 30 września 2010 r. zakończono realizację zadania inwestycyjnego pn. „Stworzenie centrum aktywizacji społeczno-kulturalnej i sportowej we wsi Gieczno”. W ramach przebudowy i rozbudowy budynku gospodarczego wprowadzono do obiektu nowe funkcje niezbędne do obsługi istniejącego boiska sportowego i zapewnienia w nim pomieszczeń socjalnych i sanitarnych oraz sali pełniącej rolę świetlicy. W budynku wykonano szatnie dla zawodników oraz węzły sanitarne, niewielkie pomieszczenie kuchni przy świetlicy. Ponadto wykonano wiatrołap wejściowy i niewielki magazynek. Ściany zewnętrzne oraz stropodach ocieplono styropianem, wykonano przyłącze wody, kanalizację sanitarną, utwardzone miejsca parkingowe. Odbiór wykonanych robót odbędzie się 12 października br. Zadanie jest w trakcie rozliczenia finansowego. 

 
5 października 2010 r. zakończono i odebrano wykonaną sieć wodociągową w Słowiku, ul. Ozorkowska. Wykonana sieć wodociągowa ma 915,9 m. Wartość zadania wynosi ponad 128 tys. zł. 
 
7 października 2010 r. zakończono i odebrano wykonane oświetlenie uliczne w Ustroniu w ul. Ustronie i Wiśniowej. W ramach zadania wykonano 244 m linii kablowej w ul. Ustronie oraz 550 m linii kablowej w ul. Wiśniowej. Na wykonanej linii oświetleniowej zamontowano 14 opraw oświetleniowych. Wartość zadania wyniosła ponad 83 tys. zł.

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są zalety opon wielosezonowych?

Liczne zalety opon wielosezonowych sprawiają, iż coraz więcej kierowców wybiera je zamiast tradycyjnego ogumienia sezonowego. Zamiast poświęcać czas i pieniądze na wymianę letnich i zimowych

4 zasady wymiany akumulatora

Słabnący akumulator wysyła czasem sygnały o zbliżającej się śmierci technicznej. Gorzej świecące światła, wyłączenie się wspomagania to tylko przykłady. O tym, że akumulator nie działa,