REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapaśnicy ZTA na topie

 W Raciborzu bardzo dobrze zaprezentowała się Klaudia Pilipczuk, która w kategorii 63 kilogramów wywalczyła srebrny medal.

Zgierzanka w finale zawodów przegrała z Angeliką Kotym (Niemcy) w dwóch rundach. Na matach w Stargardzie Szczecińskim walczyła Roksana Zasina. Podopieczna trenera Filipowicza stanęła na najwyższym stopniu podium. Zawodniczka ZTA w kategorii olimpijskiej 55 kg., w drodze po złoty medal pokonała silne rywalki. Zgierzanka pokonała najpierw brązową medalistkę mistrzostw świata juniorek Renatę Omilusik (Czarny Bór), w półfinale okazała się lepsza od srebrnej medalistki mistrzostw świata juniorek Dominiki Ossowskiej (Agros Żary), by w finale pokonać Natalię Kuśmińska (Zagłebie Wałbrzych).  

Do tych wspaniałych sukcesów zgierskich zapaśniczek należy jeszcze dodać bardzo dobry występ Patryka Muszyńskiego, który w kategorii 75 kilogramów podczas Ogólnopolskich Zawodach Młodzików w Kielcach, wywalczył pierwsze miejsce.

Więcej ciekawych informacji sportowych na portalu www.dlakibica.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od