REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zdeklasowały rywalki

 UKS Jedynka Aleskandrów Łódzki – RSMS Police 3:0 (25:20, 25:19, 25:12)

UKS: Maja Motylewska, Karolina Michalkiewicz, Klaudia Maryniak, Aleksandra Przepiórka, Sylwia Korzycka, Katarzyna Buchalska, Katarzyna Łubis, Agnieszka Rajkowska, Karolina Wiśniewska,  Ewelina Ryznar, Daria Bąkowska oraz Aurelia Pałyga.
 
Po premierowym występie na wyjeździe, kiedy to w ubiegłym tygodniu siatkarki Jedynki pokonały w Sulechowie tamtejszego Zawiszę 3:1, teraz w inauguracyjnym meczu przed własną publicznością podopieczne trenera Aleksandra Klimczyka nie dały szans SMS-owi Police, wygrywając w trzech setach. Zawodniczki z Polic wydawało się, że stawią większy opór aleksandrowiankom. W pierwszym meczu ekipa RSMS Police pokonała na własnym parkiecie PTSP II Piła 3:2. Jednak w Aleksandrowie Łódzkim nie miały nic do powiedzenia, choć trzeba przyznać, że w pierwszym secie podopieczne trenera Aleksandra Klimczyka miały wiele kłopotów, by wypracować sobie wyraźną przewagę. Jednak w drugim secie aleksandrowianki już z lekkością zdobywały punkty, by w trzeciej partii zupełnie opanować sytuację pod siatką.
 
 
Co prawda, trener Koimczyk wytknął swoim zawodniczkom niezbyt pewne zagrywki i jeszcze nie taką siłę w ataku, jaką by sobie życzył, ale podkreślił, że ta najwyższa forma jeszcze przed zawodniczkami Jedynki. W kolejnym meczu 9 października UKS Jedynka zmierzy się na wyjeździe z Budowlanymi Toruń.
 
Więcej wydarzeń sportowych i filmów na www.dlakibica.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub