REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na koncert Yankel Band – 3.08.2014

W niedzielę, 3 sierpnia, w Ogrodzie MOK zagości doskonale znany Zgierzanom zespół YANKEL BAND. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp wolny!

YANKEL BAND powstał w 2000 roku. Koncentruje się na tworzeniu własnej muzyki instrumentalnej, opartej na akustycznym brzmieniu i improwizacji. Autorami kompozycji są Piotr Przybył i Krzysztof Kociszewski. W kompozycjach grupy słychać elementy jazzu, bluesa i muzyki etnicznej (klimaty wyniesione z tradycji cygańskiej i hiszpańskiej, a to dzięki współpracy członków zespołu z muzykami romskimi). Twórczość grupy można zaliczyć do nurtu World Music. W czerwcu 2007 roku, podczas XV Gali Jazzowej Grand Prix w Teatrze Wielkim w Łodzi organizowanej przez Stowarzyszenie Jazzowe „Melomani”, zespół odebrał Nagrodę Prezydenta Miasta Łodzi dla Najlepszego Łódzkiego Jazzmana Roku 2006.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.