REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zaproszenie na obchody 71. rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej

Prezydent Miasta Zgierza zaprasza Mieszkańców do wspólnego uczczenia 71. rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej.

Uroczystość złożenia kwiatów odbędą się 1 września o godzinie 12.00 na Starym Cmentarzu przy ul. Księdza Piotra Skargi w Zgierzu – na grobach Żołnierzy Września 1939 roku .
 
Dzień wcześniej tj. 31 sierpnia na ulicy Długiej (między Placem Kilińskiego a Placem Jana Pawła II) pojawi się postać przedwojennego gazeciarza – chłopiec wystylizowany na sprzedawcę gazet rozdawać będzie „kartki z kalendarza”. Znajdą się na nich informacje dotyczące pierwszych dni wojny oraz zaproszenie do wspólnego złożenia kwiatów na mogiłach Żołnierzy Września 1939 roku oraz na spotkanie filmowe poświęcone rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej, które odbędzie się 1 września o godz. 20.00 w Muzeum Miasta Zgierza przy ul. Dąbrowskiego 21.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.