REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierscy Fanatycy Widzewa po raz kolejny wsparli "Szlachetną Paczkę"

W sobotę 13 grudnia 2014 r., w dniu Finału Szlachetnej Paczki Zgierscy Fanatycy Widzewa udali się do I Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica, gdzie mieści się magazyn Szlachetnej Paczki ze Zgierza. Przygotowania trwały dokładnie tydzień, a wszystkie podarunki rzeczowe jaki i pieniądze, przerosły oczekiwania. Zebrano mnóstwo maskotek, artykułów chemicznych i spożywczych, ubrań dla dorosłych i dzieci oraz około 1300 zł, które wydano na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla rodziny. W tym roku Zgierscy Fanatycy Widzewa pomogli rodzinie wielodzietnej, która miała wiele potrzeb.

Po raz kolejny okazało się, że kibice to także ludzie dobrych serc. Paczki przekazane dla rodziny przerosły oczekiwania nie tylko samych  zbierających, ale również organizatorów. Zgierscy kibice Widzewa udzielili również wywiadu dla Radia Łódź. Audycja została puszczona w radiu w poniedziałek 15 grudnia br. Za wszystkie podarunki rzeczowe i finansowe serdecznie dziękujemy!

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.