REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności zgonu mężczyzny, którego zwłoki wyłowiono z jednego ze stawów na „Malince” w Zgierzu.

 3 lipca 2016r. około godziny 17.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o znalezieniu  na terenie zgierskiej „Malinki” zwłok  mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze jako pierwsi ciało mężczyzny zauważyli ratownicy WOPR podczas pracy nad stawem. Obecni na miejscu funkcjonariusze wraz z prokuratorem oraz biegłym lekarzem przeprowadzili oględziny. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dyspozycji prokuratury. Trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, jak również okoliczności jego śmierci.  Przyczyna zgonu będzie znana po ewentualnej sekcji zwłok.

 
Okres wakacyjny sprzyja wyjazdom nad kąpieliska zarówno dozorowane przez ratowników , jak i te niestrzeżone. W tym okresie częściej dochodzi do różnych wypadków na zbiornikach wodnych oraz utonięć. Często ich przyczyną jest przecena własnych umiejętności, brawura jak również alkohol. Policja apeluje o zachowanie ostrożności podczas wakacyjnego wypoczynku.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają