REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierscy seniorzy nie narzekają na nudę

 Klub Seniora przy parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Zgierzu działa wyjątkowo prężnie. Jego członkowie nie mogą narzekać na brak propozycji spędzania wspólnie czasu. W wakacje klubowicze zwiedzają muzea, uczą się udzielać pierwszej pomocy. Wkrótce odwiedzą łódzkie lotnisko Lublinek. Wybierają się również na spotkanie z lekarzem i kosmetyczką. W planach mają inne wycieczki oraz dalsze sposoby na miłe spędzenie czasu we wspólnym gronie.

W  klubie panuje już rodzinna atmosfera – wszyscy się znają i wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Założycielem klubu jest Sylwester Sobiech. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Pierwsze miało miejsce w listopadzie 2009 r. 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a