REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgierz już w systemie jakdojade.pl

Portal zatacza kręgi wokół aglomeracji. Od dziś mieszkańcy Zgierza mogą planować swoje podróże komunikacją miejską za pomocą jakdojade.pl (wersja mobilna m.jakdojade.pl). 

City-nav zawarło z Miejskimi Usługami Komunikacyjnymi w Zgierzu porozumienie o współpracy, na podstawie którego rozkłady MUK będą systematyczne eksportowane do najpopularniejszej wyszukiwarki połączeń w Polsce. Dzięki temu pasażerowie będą mogli planować podróże komunikacją miejską w aglomeracji łódzkiej – za pomocą jakdojade.pl we wszystkich wersjach.

Serwis jakdojade.pl, podając informacje o trasie przejazdu z wykorzystaniem transportu publicznego, bierze pod uwagę prowadzone roboty drogowe, remonty, rozkłady linii specjalnych, a także uwzględnia trasy piesze, co pozwala omijać przeszkody, które wydłużają czas podróży komunikacją miejską. Oblicza też czas przejazdu i koszty biletów. 

Jakdojade.pl – to nowoczesna wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Usługa umożliwia dostęp do kompleksowej i pełnej informacji pasażerskiej prezentowanej w użyteczny i przyjazny sposób. Z rozwiązania miesięcznie korzysta kilka milionów osób. 

Inne

Ciekawe artykuły