REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zgłoś się na OGIEŃ

Jak zapowiadają meteorolodzy, tegoroczny sierpień ma być upalny. Również w Zgierzu będzie gorąco, a to za sprawą siódmego już Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Amatorskich "Ogień w głowie". W programie przeglądu, jak co roku odbędą się pokazy filmowe (konkursowe i pozakonkursowe), wystawa fotograficzna, koncerty (w tym roku Małe Instrumenty) i inne imprezy towarzyszące dla kinomanów w różnym wieku.

Do 2 sierpnia czekamy na zgłoszenia do konkursu. Dokumenty do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

Zakwalifikowane filmy oceniać będzie profesjonalne Jury, a także festiwalowa publiczność. Będziemy je oglądać jak zwykle w ogrodzie MOK-u, do późnych godzin nocnych (wymagany strój niekoniecznie wieczorowy, ale na pewno ciepły). Mamy nadzieję na wspaniałą zabawę. Stali i nowi bywalcy mogą liczyć na to, że nie zabraknie atrakcji. Ogień zapłonie w przenośni i dosłownie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Zapraszamy 26 i 27 sierpnia 2011 r. do Zgierza!

Ogień w głowie to impreza kierowana do nieprofesjonalnych twórców filmowych, przy jednoczesnym uczestnictwie znawców tej sztuki. W ostatniej edycji byli to np. reżyser i producent Mariusz Palej, aktorka Magdalena Nieć, a także reżyserka Agnieszka Bąk. Wszyscy związani są z Mistrzowską Szkołą Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Również w tym roku staramy się nawiązać współpracę ze specjalistami w dziedzinie filmowej, by uczestnicy (zarówno widzowie, jak i filmowcy) mogli czerpać ze spotkania nową wiedzę i doświadczenia. W tym celu zapraszamy do udziału w przedsięwzięciu SeMaFor Film Production, a także Lodz Film Commision.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają