REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zimowa wersja fontanny

Fontanna, która stoi na pl. Jana Kilińskiego cieszy oko mieszkańców nie tylko latem, kiedy to w upalne dni daje możliwość ochłodzenia. Na zimę, władze miasta ozdobiły fontannę złotą świetlną konstrukcją, która pięknie współgra z innymi wiszącymi na palcu świątecznymi dekoracjami. Efekt jest rewelacyjny i stanowi wspaniałe dopełnienie centrum Zgierza. Jest jasno i to bardzo. 
 
Niestety podobnie jak i latem, kiedy fontanna była przedmiotem ataku wandali (wlewano tu płyn pieniący) nie oszczędzono jej przygód również zimą. Przez kilka dni obiekt nie świecił się. Jak się okazało miejscowi chuligani postanowili zrobić sobie po raz kolejny żarty i oświetlenie po prostu odłączono od zasilania. 
 
Miejmy nadzieję że takie zdarzenia nie będą już miały miejsca i zgierzanie będą mogli dalej podziwiać fontannę bez przeszkód. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają