REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

ZLOT FOOD TRUCKÓW w Zgierzu – 8-10.09.2023

Przed mieszkańcami Zgierza prawdopodobnie najsmaczniejszy weekend tego lata – 8 września startuje tu festiwal food trucków. Pasjonaci kulinariów na czterech kółkach aż przez trzy dni będą karmić mieszkańców i uczestników w „restauracji” pod chmurką. Na imprezę zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie w Parku Miejskim w Zgierzu. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 8-10 września. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach – amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Impreza będzie miała miejsce w Parku miejskim przy ul. Piątkowskiej. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Data wydarzenia:
od 08.09.2023, godz. 15:00 do 10.09.2023, godz. 20:00


Organizator:
FUTRAKI
Miejsce wydarzenia:
Park Miejski im. T. Kościuszki – ul. Piątkowska
Zlot Food Trucków w Zgierzu – Facebook wydarzenia

piątek w godz. 15:00-21:00,
sobota w godz. 12:00-21:00,
niedziela w godz. 12:00-20:00.

Inne

Ciekawe artykuły