REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zmagania strażaków ochotników

11 zespołów męskich, 4 kobiece i 1 młodzieżowy stanęło do rywalizacji w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Widowiskowe zmagania strażaków, wozy bojowe i możliwość dopingowania reprezentantów swoich gmin przyciągnęły tłumy kibiców na stadion zgierskiego MOSiR-u. Ochotnicy musieli wykazać się najlepszym czasem zarówno w sztafecie pożarniczej, jak i ćwiczeniu  bojowym. Wśród mężczyzn najlepsi okazali się strażacy z Popowa, Głowna i Aleksandrowa Łódzkiego, zaś panie z Domaradzyna pokonały przedstawicielki z OSP Lipka i Opole.

Zwycięzcy odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej Krzysztofa Zielińskiego, Prezesa Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Zgierzu Józefa Dziemdzieli, członka Zarządu Powiatu Zgierskiego Wojciecha Budziarskiego, prezydent Zgierza Iwony Wieczorek oraz poseł Agnieszki Hanajczyk (także strażaka ochotniczki) puchary, medale oraz nagrody: gaśnice, apteczki pierwszej pomocy, latarki życia, koce itp. Zwycięzcy tych eliminacji będą  reprezentować powiat zgierski na szczeblu wojewódzkim.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub