REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znamy datę otwarcia Miasta Tkaczy

Na 5 czerwca zaplanowano oficjalne otwarcie Parku Kultowego Miasta Tkaczy. Decyzja zapadła wczoraj. Impreza wpisze się w ciąg wydarzeń związanych z Dniami Zgierza.

Będą koncerty oraz inne atrakcje. Musimy jeszcze potwierdzić i zabukować wykonawców – mówi Arkadiusz Bogusławski, koordynator projektu.

Otwarcie przesunęło się w czasie ponieważ zastrzeżenia co do bezpieczeństwa zgłosiła Straż Pożarna. Ekspertyza techniczna wykonana przez firmę zewnętrzną potwierdziła jednak, że Parku Kulturowy spełnia wymogi przepisów przeciwpożarowych. Wczoraj dokumenty przedstawione zostały Komendzie Wojewódzkiej Straży Pożarnej, dziś trafił do zgierskiej komendy. 

W ciągu półtora roku musimy opracować własny system powiadamiania bezpośredniego – mówi Arkadiusz Bogusławski.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a