REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ruszyła muzgowa ankieta

Na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury ruszyła ankieta, dzięki której można wypowiedzieć się, który z wykonawców występujących w cyklu koncertów Burza MuZgów, wywarł na nas największe wrażenie.

Na stronie znajdują się nagrania studyjne oraz z koncertów takich muzyków jak: EZG Squaw, 4Example, BOSO, Citizen, Cyrograf, Sekstet Akordeonowy feat. Kamień, MUSLI, Czaru. Kwestionariusz umiejscowiony jest pod plikami muzycznymi. Głosy oddawać można do końca maja. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy. Sponsorem ankiety jest firma AGAVE Projekty Medialne.

4 czerwca, podczas Święta Miasta Zgierza będzie miała miejsce premiera płyty MuZgi 2011. Wtedy przekonamy się, które utwory faktycznie cieszyły się największą przychylnością.

Ankieta dostępna na stronie www.mokzgierz.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub