REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Ruszyła muzgowa ankieta

Na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury ruszyła ankieta, dzięki której można wypowiedzieć się, który z wykonawców występujących w cyklu koncertów Burza MuZgów, wywarł na nas największe wrażenie.

Na stronie znajdują się nagrania studyjne oraz z koncertów takich muzyków jak: EZG Squaw, 4Example, BOSO, Citizen, Cyrograf, Sekstet Akordeonowy feat. Kamień, MUSLI, Czaru. Kwestionariusz umiejscowiony jest pod plikami muzycznymi. Głosy oddawać można do końca maja. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy. Sponsorem ankiety jest firma AGAVE Projekty Medialne.

4 czerwca, podczas Święta Miasta Zgierza będzie miała miejsce premiera płyty MuZgi 2011. Wtedy przekonamy się, które utwory faktycznie cieszyły się największą przychylnością.

Ankieta dostępna na stronie www.mokzgierz.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają