REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zostań Szeryfem Policji Województwa Łódzkiego

Jak co roku policjanci przygotowują wiele atrakcji w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ale już dzisiaj zapraszamy do licytacji, z której środki finansowe przeznaczone będą na wsparcie chorych dzieci. 

 Na portalu aukcyjnym Allegro.pl trwa licytacja aukcji „Zostań Szeryfem Policji Województwa Łódzkiego”. Licytować mogą osoby pełnoletnie na rzecz osoby małoletniej w wieku do lat 13. Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość zapoznania się z pracą Policjantów: Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Łodzi (robot pirotechniczny, pokaz tresury i czynności wykonywanych przez psa służbowego do wykrywania mat. pirotechnicznych, inny sprzęt będący na wyposażeniu policyjnych antyterrorystów), Oddziału Prewencji Policji w Łodzi (armatka wodna, inny sprzęt ), Sztabu KWP w Łodzi (możliwość obejrzenia śmigłowca policyjnego i spotkania z pilotami).
 
Zwieńczeniem dnia będzie spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji w Łodzi i honorowe objęcie fotela Komendanta. Osoba, która w ramach licytacji wygra możliwość zostania Szeryfem Policji Województwa Łódzkiego, we wszystkich spotkaniach będzie uczestniczyć w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Termin tego wyjątkowego dnia zostanie uzgodniony po licytacji. 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność