REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Żyj zdrowo i bądź w formie! – 8.03.2014

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie pt. „ Żyj zdrowo i bądź w formie”, które odbędzie się 8 marca w godzinach od 11.00 do 15.00 w Szkole Podstawowej Nr 12 w Zgierzu.

Atrakcją imprezy będzie wizyta Marioli Bojarskiej-Ferenc – prekursorki fitnessu w Polsce i propagatorki zdrowego stylu życia. W trakcie spotkania Pani Bojarska-Ferenc poprowadzi lekcję zumby, zaprezentuje ćwiczenia pozwalające zachować szczupłą sylwetkę, wygłosi wykład na temat zdrowego stylu życia, a także doradzi jak się ubierać w zgodzie z własną sylwetką.

Ponadto, w ramach spotkania Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji z Panią Bojarską-Ferenc, pomiaru składu ciała, porad kosmetycznych, stylizacji włosów i paznokci oraz doboru makijażu. 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu