REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

2 seaty, 2 volkswageny – 2 zderzenia czołowe w okolicach Zgierza

Do dwóch czołowych wypadków doszło w ciągu jednego dnia w okolicach Zgierza. Wypadki miały miejsce w niedzielę 18 września 2011 r. Najpierw tuż po 16:00 na krajowej jedynce w okolicach miejscowości Lućmierz Las 34-letni kierujący seatem leonem jadąc ze Zgierza w kierunku Ozorkowa z nieustalonych do tej chwili przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z vw golfem kierowanym przez 40-latka. W wyniku wypadku kierujący vw oraz czterej pasażerowie (jeden dorsosły w wieku 37 lat oraz 3 dzieci  w wieku 12, 4 i niespełna dwa lata) zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Kolejne zderzenie czołowe miało miejsce przed godz. 19:00 – tym razem na drodze w miejscowości Nowomłyny pod Zgierzem, pomiędzy Aleksandrowem Łódzkim a Mariampolem. 51-letni kierujący seatem leonem na łuku drugi straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z vw passatem kierowanym przez 30-latka. W wyniku odniesionych w wypadku obrażeń zmarł 51-letni kierujący seatem. Do szpitala przewieziono  kierującego vw i jego 31-letnia pasażerkę. Po opatrzeniu oboje zostali zwolnieni do domu. Pojazdy zabezpieczono do badań.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność