REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

2 seaty, 2 volkswageny – 2 zderzenia czołowe w okolicach Zgierza

Do dwóch czołowych wypadków doszło w ciągu jednego dnia w okolicach Zgierza. Wypadki miały miejsce w niedzielę 18 września 2011 r. Najpierw tuż po 16:00 na krajowej jedynce w okolicach miejscowości Lućmierz Las 34-letni kierujący seatem leonem jadąc ze Zgierza w kierunku Ozorkowa z nieustalonych do tej chwili przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z vw golfem kierowanym przez 40-latka. W wyniku wypadku kierujący vw oraz czterej pasażerowie (jeden dorsosły w wieku 37 lat oraz 3 dzieci  w wieku 12, 4 i niespełna dwa lata) zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Kolejne zderzenie czołowe miało miejsce przed godz. 19:00 – tym razem na drodze w miejscowości Nowomłyny pod Zgierzem, pomiędzy Aleksandrowem Łódzkim a Mariampolem. 51-letni kierujący seatem leonem na łuku drugi straciła panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z vw passatem kierowanym przez 30-latka. W wyniku odniesionych w wypadku obrażeń zmarł 51-letni kierujący seatem. Do szpitala przewieziono  kierującego vw i jego 31-letnia pasażerkę. Po opatrzeniu oboje zostali zwolnieni do domu. Pojazdy zabezpieczono do badań.

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub