REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

29-latek uprawiał na działce konopie indyjskie

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który uprawiał na swojej działce konopie indyjskie. Podczas przeszukania zatrzymanego i jego mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 12 gramów gotowej już marihuany.

Do zatrzymania doszło 13 czerwca 2014 r. Policjanci od wczesnych godzin rannych obserwowali działkę, na której, jak wynikało z wcześniejszych ich ustaleń uprawiane były konopie. W pewnym momencie z terenu działki wyszedł młody mężczyzna i skierował się w stronę pobliskiego sklepu. Gdy wracał został poproszony przez czekających na niego policjantów o okazanie dokumentu tożsamości. W trzymanej przez niego reklamówce policjanci znaleźli susz roślinny i elektroniczną wagę. Na działce ujawnili i zabezpieczyli osiem, rosnących w doniczkach, sadzonek krzaków konopi indyjskich. Natomiast w mieszkaniu przez niego zajmowanym natrafili na ukryte w lodówce plastikowe pudełko, w którym znajdowała się marihuana. Łączna waga zabezpieczonego suszu wyniosła ponad 12 gramów. Śledczy przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty – jeden dotyczący posiadania środków odurzających, drugi odnoszący się do uprawy konopi indyjskich. Oba te czyny zagrożone są karą do trzech lat pozbawienia wolności.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.