REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

III Ogólnopolski Piknik Rowerowy "mediCup" – 21.06.2014

Kolarstwo Górskie w centrum Polski? Jak najbardziej! Zapraszamy 21 czerwca 2014 r. o godzinie10:00 do ośrodka sportowo-wypoczynkowego "Malinka" w Zgierzu na mediCup!

W ramach zawodów rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata Medyków (z oddzielną klasyfikacją MŚ Lekarzy oraz Studentów Uczelni Medycznych). Impreza ma charakter otwarty – każdy może wziąć udział!

Ambitna trasa dla ścigantów ale bezpieczna dla amatorów, wyścig przygodowy i warsztaty plastyczne dla dzieci, mnóstwo atrakcji dla widzów, bezpłatne badania i porady medyczne, prezentacje i szkolenia! A wszystko to w atmosferze rodzinnego pikniku!

mediCup to wydarzenie mające na celu nie tylko stworzenie możliwości współzawodnictwa dla entuzjastów kolarstwa górskiego. To przede wszystkim promocja zdrowia i manifest aktywnego wypoczynku.

Łączenie sportu i medycyny jest tym, czym w ramach projektu medicycling.eu zajmujemy się na co dzień. Zawody są jedną z form dotarcia do społeczeństwa. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w mediCup zarówno w charakterze zawodnika jak i widza. 

Atrakcje towarzyszące:

  •     Piknik & Grill
  •     Bezpłatny serwis rowerowy (opłacie podlegać będą tylko części zamienne)
  •     Warsztaty plastyczne dla dzieci – prowadzone przez wykwalifikowanego pedagoga
  •     Bezpłatne badanie i porady medyczne – prowadzone przez IFMSA Poland-Oddział Łódź
  •     Muzyka
  •     Liczne konkursy

Szczegóły imprezy na stronie http://mtbcup.medicycling.eu/content/60-info

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,