REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

51 – nieco inna trasa

Po zamknięciu terenu dworca Łódź Fabryczna, zmienił się rozkład jazdy na niektórych liniach. Nieco zmodyfikowaną trasą jeździ też  autobus linii 51 łączący Zgierz z Łodzią.

Pasażerowie „51”  jadąc ze Zgierza, napotkają zmiany po przejechaniu skrzyżowania w Łodzi: Składowa-P.O.W. Autobus skręca dalej w ul. Składową. Następnie dojedziemy do ulicy Knychalskiego,  a mijając ulicę Węglową jesteśmy przy pętli PKS.

Analogicznie, autobus do Zgierza odjeżdża z pętli przy ulicy Węglowej. Mijając następnie ulice: Knychalskiego, Narutowicza i Uniwersytecką dojeżdża do starej trasy. Dla ułatwienia dojazdu do dworca Łódź Widzew, pełnie teraz funkcję dworca zastępczego została uruchomiona linia autobusowa D1. Wszystkich zainteresowanych zmianami przebiegu trasy linii 51, a także innym zmianami łódzkiego MPK odsyłamy na stronę:

http://mpk.lodz.pl/rozklady/start.jsp 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wesele w kolorystyce lawendy

Lawendowy to jeden z najpiękniejszych, a przy tym modnych kolorów, który wykorzystuje się w ślubnych dekoracjach. Wspaniale komponuje się z bielą! Motyw lawendy jest charakterystyczny