REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Świętowali początek wiosny na terenie MOSiR Malinka

W dniu 20 marca 2014 r. około godziny 19:50 funkcjonariusze wspólnego patrolu Straży Miejskiej w Zgierzu i Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu patrolując rejon MOSiR Malinka w Zgierzu zauważyli grupę czterech mężczyzn, spożywających alkohol. Po podjęciu interwencji okazało się, że przy jednym z nich ujawniono narkotyki – marihuanę. Mężczyzna został zatrzymany za posiadanie środków odurzających prawnie zabronionych. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Zgierzu.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak dobrać krzesła do restauracji?

Otwarcie własnego lokalu gastronomicznego to ogromne wyzwanie, w którym każdy detal ma ogromny wpływ na końcowy sukces całego przedsięwzięcia. Choć wielu właścicieli skupia się głównie